Overseas Highway

113 mil (181.9 km), 42 mosty (w tym znany 7-milowy)… w końcu udało nam się przejechać słynną trasą prowadzącą na Key West!

Overseas Highway to niesamowita trasa, której przejechanie polecamy każdemu. Prowadzi drogą nr 1 z Key Largo na Key West przez 43 wyspy, będące częścią archipelagu Florida Keys. Cały archipelag liczy aż ponad 1700 wysp! Większość z nich są to jednak małe niezamieszkałe wysepki.

Już nieraz mieliśmy jechać na Key West, ale zawsze nam coś wypadało i przekładaliśmy w kółko ten wyjazd. Tym razem w końcu nam się udało…

Postanowiliśmy jechać na 2 doby na Key West przy okazji pobytu w Miami. Wyjechaliśmy z Miami wcześnie rano, żeby uniknąć korków. Wiele osób przestrzegało nas przed korkami na tej trasie. W jednym korku niestety staliśmy i to na samym 7-milowym moście (co widać na filmiku i zdjęciach), ale nie trwało to długo (może z pół godziny). I przy okazji można było wysiąść z samochodu i porobić filmy i zdjęcia.

Więcej na kierunekfloryda.com/overseas-highway-niesamowita-trasa-na-key-west-prowadzaca-przez-42-mosty

Avatar

Karolina

Karolina Moscicka - autorka bloga www.KierunekFloryda.com, agentka nieruchomości, mieszkająca w Sarasocie i pomysłodawczyni strony www.NieruchomosciFL.com