Lakewood Ranch koło Sarasoty

Bogata oferta nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty sprawia, że jest to bardzo popularne i szybko rozwijające się miejsce. Każdy znajdzie coś dla siebie, od mieszkań przez domy szeregowe, bliźniaki, aż po ogromne posiadłości.

Lakewood Ranch jest to tzw. wspólnota niemunicypalna (unincorporated community). Jest to obszar, który nie posiada praw miejskich i jest traktowany jako część większej jednostki terytorialnej. Jest to inaczej tzw. master-planned community (zaplanowana miejscowość).

O miejscu tym pisałam już kiedyś na swoim blogu na kierunekfloryda.com/spacer-po-main-street-w-lakewood-ranch, gdzie znajdziecie również filmik i zdjęcia z naszego spaceru po Main Street.

Bardzo dużo ścieżek spacerowych, parków, czy rezerwatów przyrody sprawia, że Lakewood Ranch, mimo coraz większej liczby nieruchomości, szkół, szpitali itp. cały czas oferuje ogromną ilość zieleni i bliski kontakt z naturą. Pola golfowe czy 140 akrów kompleksu sportowego to kolejne zalety tego miejsca. Jeśli komuś nie zależy na całkowitej bliskości do plaży czy prawdziwego centrum miasta (jakim dysponuje Sarasota) Lakewood Ranch jest idealne. I nic dziwnego, że jest jedną z najlepiej sprzedających się zaplanowanych miejscowości w USA!

Więcej na karolinasellsflorida.com/nowe-domy-w-lakewood-ranch-kolo-sarasoty

Avatar

Karolina

Karolina Moscicka - autorka bloga www.KierunekFloryda.com, agentka nieruchomości, mieszkająca w Sarasocie i pomysłodawczyni strony www.NieruchomosciFL.com